www.bayburtova.com sitemiz üzerinden güvenli alışveriş yapabilmenizi sağlamak için uluslararası bir güvenlik standardı olan 256 bit SSL sertifikası kullanmaktadır. Bu sistem ile ödeme için gerekli olan bilgiler (kredi kartı üzerindeki isim, kredi kartı no, kredi kartı son kullanma tarihi, kredi kartı güvenlik no) şifrelenerek, onay için ilgili bankaya gönderilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle veri tabanımızda kayıtlı olarak tutulmaz.

Fakat sipariş vermek için kullanılan bilgisayarların güvenli olduğundan emin olmanızı tavsiye etmektedir. İnternet Cafe gibi birden fazla kişinin ortak kullanımına açık bir bilgisayara önceden yüklenmiş kimi programlar vasıtası ile bu bilgilerin 3. kişilerce öğrenilme tehlikesi bulunmaktadır. Şirketimiz, sipariş vermek için kullanılan bilgisayardan yetkisiz 3. kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumlu değildir.

Kredi kartı bilgileri dışında kalan kişisel üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı tutulur. Kişisel Verilerin Korunması kapsamında işlenir ve saklanır